Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

Duży Szwajcarski Pies Pasterski "Eki Balkarda"

MAMY SZCZENIAKI!!! Urodzone 20 wrzesień 2018. Szczenięta będą mogły opuścić hodowlę ok 15 listopada 2018. Szczęśliwymi rodzicami zostali:
M. Darma Porażynianka ( Frida ) - HD A, ED 0/0, Eyes clear. Młodzieżowy Champion Polski
O. Blue View Rocks a WHITE MARTIN - Imp. USA - HD A, ED 0/0, OCD 0/0, Eyes clear. Młodzieżowy Champion Czech, Młodzieżowy Champion Słowacji , Champion Czech, Champion Słowacji, Champion Polski, Champion Niemiec, Champion Rumunii, Grand Champion Rumunii.
Szczenięta wychowywane w domu wraz z rodziną. W naszej hodowli szczególną uwagę przywiązujemy do prawidłowej socjalizacji szczeniąt, dlatego też maluchy będą miały stały kontakt z innymi zwierzętami, dziećmi oraz innymi ludźmi, a także z różnymi bodźcami, które wpływają na prawidłowy rozwój psychiczny szczeniąt.

Kontakt:

Staszów, Andrzej Przetak, 693802405, email: ewep1@interia.pl, www.ekibalarda.pl Facebook

foto
foto
foto

foto
foto


dodano: 18-11-2018


Shiba inu "Shibasenji"

8.10.2018r. w naszej rodzinnej, domowej hodowli psów ras pierwotnych Shibasenji: japońskiej shiba inu i afrykańskiej basenji, przyszły na świat 4 szczeniaczki shiba inu (jeden chłopiec i 3 dziewczynki). Będą do odbioru przed mikołajkami. Pożegnamy je wyprawką do nowych domków, metryczkami ZKwP i książeczkami zdrowia z wpisanymi odrobaczeniami i szczepieniami. Małe samuraje będą również zachipowane. Wychowujemy je z nami i naszymi dziećmi w domu w stałym kontakcie z pieszczotami, dźwiękami, innymi zwierzętami. Są ufne i chętnie bawią się z ludźmi. Więcej informacji telefonicznie, przez messenger lub facebook.

Kontakt:

Ruda koło Starachowic, Dorota Strojna - Imos, tel.691-839-310, dorotaimos1@wp.pl, strona fb: Shibasenji, Instagram: Shibasenjifci

foto
foto
foto

foto

foto
foto


dodano: 18-11-2018


BEAGLE "Emilion Lake"

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt!!!
Hodowla „Emilion Lake” ma przyjemność poinformować, że w dniu 04.10.2018r. urodziły się piękne szczeniaki pieski i suczki. Rodzicami zostali:
Mł.Ch. Pl., Mł. Zw. Klubu 2015, Ch.Pl. Absolutely Spotless JUPITER oraz Chanel z Ojcowskiej Krainy wielokrotna medalistka.
Maluchy są zdrowe, zadbane, wychowują się w domowej i przyjaznej atmosferze. Do nowych domów pojadą po przeglądzie w Związku Kynologicznym (pod koniec listopada)- z metrykami, tatuażami, odrobaczone, zaszczepione stosownie do wieku i z wyprawkami na pierwsze dni w nowych domach.
Zapraszamy

Kontakt:

Koprzywnica, Małgorzata, 793292849, email: emilionlake@op.pl, www.www.emilionlake.pl

foto
foto
foto
foto

foto
foto


dodano: 26-10-2018
Formularz zgłoszeniowy


 
 p @include ('include/stopka.php'); ?>