Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

dodaj ogłoszenie


Chow Chow "Arokis"

Szczenięta Chow Chow, 4 suczki (dostępne 3),
ur 03.06.2017.
Rodowód na stronie hodowli.

Kontakt:

Kielce, Dariusz Wolniak
tel. 604-790-246
alderamin@poczta.fm
a_rokis.repulika.pl

foto


dodano: 13-06-2017


Labardor retriever "Slavena"

21 maja w hodowli Slavena przyszło na świat 7 szczeniąt rasy Labrador Retriever: 5 czarnych - 3 psy i dwie suczki oraz biszkoptowy pies i biszkoptowa suczka.
Rodzice to: Ojciec: Al-grom JAM SESSION, Matka: Larissa Slavena
W rodowodach rodziców szczeniąt widnieją przodkowie z czołowych światowych hodowli m. in. Dickendall oraz Rocheby, które mają na swoim koncie wiele osiągnięć wystawowych. Nasza Larissa Slavena na wystawach zawsze zdobywała ocenę doskonałą oraz ma rozpoczęty Championat Polski. Oboje rodziców są przebadani pod kątem chorób: postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkowa oraz miopatia.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Kontakt:

Sławno, Tadeusz Broszczyk, 507665305, 691066863, pbroszczyk@gmail.com, www.facebook.com/hodowla.slavena.labrador

foto
foto


dodano: 28-05-2017


Labardor retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca śliczne biszkoptowe szczeniaczki labradora urodzone w dniu 27.03.2017 r. Mamy 7 chłopaków i 3 dziewczynki. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i JACK DUNDEE Od Hmalajskeho Cedru a mamą nasza medalistka wystawowa z otawartym Championatem Polski PINK LOVE Sitkowski Bór. Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili odbioru będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Chotów, Barbara Dobrowolska, 502101785, passiondog@passiondog.pl, www.passiondog.pl

foto

foto
foto

foto
foto

foto


dodano: 20-04-2017Formularz zgłoszeniowy


 
 p @include ('include/stopka.php'); ?>