Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

Mops "Od Dilajli"

25 sierpnia 2017 przyszło na świat 5 szczeniaczków rasy MOPS: 1 suczka i 4 pieski.
Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Matka Dilajla - urodzona w Polsce (ojciec Francuz – Młodzieżowy Champion Polski, matka Polka); oceny: 1x wybitnie obiecująca, 1x bardzo dobra, 3x doskonała, 2x medal złoty, 2x medal srebrny, 1x medal brązowy, 1x Zwycięzca, 2x zgloszenia CWC do Championa Polski (w trakcie robienia). Zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (oddział w Kielcach) i posiada uprawnienia suki hodowlanej. Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Ojciec - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Klubu - urodzony w Niemczech (ojciec i matka Niemcy), wielokrotny zwycięzca na ringach: CWC x 14, BOB x 6, BOS x 1, CACIB x 4, Rec.CACIB x 3, Najlepsze Szczenię x 5, Zwycięzca Młodzieży x 3, Najlepszy Junior x 1, Najlepszy Junior w Rasie x 1, Zwycięzca Klubu x 1, Zwycięzca Płci Przeciwnej x 1, Najlepszy Dorosły Pies x 6. Zarejestrowany w Związku Kynologicznym w Polsce i posiada uprawnienia reproduktora. Badanie psa zostały przeprowadzone w Niemczech DNA, PATELLA / 0 ( RZEPKI), Meningoenzephalitis N - N (zapalenie opon mózgowych). Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Zapraszam do kontaktu oraz rezerwacji szczeniaczków.

Kontakt:

Kiełczyna Gościniec, Agata Chaba, 791990084, agatka19_87@o2.pl

foto
foto
foto


dodano: 26-08-2017


Bolończyk "Radosne Pyski"

W naszej hodowli Radosne Pyski 20.08.2017 urodziły się szczenięta. Trzy pieski i jedna suczka.
Rodzicami maluszków są:
ojciec: Interchampion, Mł.CH.PL, CH.PL, CH.SL, Zw.Kl, Mł.Zw.Kl, Zw.De, V4 WDS (4 lokata Światowa wystawa Psów 2013r) Gyongyosi Pelyhes CHARLTON HESTON,
matka: Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski SWEETY Odrobina Luxusu.
Maleństwa pojadą do swoich nowych domów po 20.10.2017.
Przyjmujemy rezerwacje szczeniąt.

Kontakt:

Kielce, Agnieszka Grabka, 608475502, hodowla@radosnepyski.pl, www.radosnepyski.pl

foto
foto
foto

foto
foto
foto


dodano: 26-08-2017


Seter angielski "z Kwiatowego Rodu"

Witam. Prezentujemy Państwu Nasze szczenięta Setera angielskiego, które przyszły na świat 07.06.2017 r.
Rodzicami zostali:
nasza cudowna Sasanka Magenta in Blue (Mł.Ch.PL, Ch.PL) oraz
wspaniały i utytułowany Latin Lover Drummer Boy ( Int.Ch. CIB, CIE, Ch.Pl, Mł Ch PL, Mł Zw.KL, Ch HR, Ch DE, Ch SK, Ch CZ, Ch HU, FT-I).
Pieski są zsocjalizowane, mieszkają z nami. Są zdrowe i skore do zabaw. Szczenięta wychowują się z dziećmi. Pieski są już gotowe do odbioru - odrobaczone, zaszczepione oraz zachipowane.
Dostępne są 4 suczki oraz 5 piesków. Możliwa rezerwacja szczeniaków. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Pińczów, Łukasz Kucybała, tel.505-911-775, kucykk@poczta.onet.pl

foto
foto
foto

foto
foto
foto


dodano: 16-08-2017


Mały Munsterlander "z Haremu Aresa"

Mały Munsterlander - szczenięta.
Matka: Barbara z Romanova Chovu, ojciec: Gary z Haremu Aresa.
Rodzice polujący. Psy wyjątkowo rodzinne, łatwo uczące się.

Kontakt:

Pińczów, Wiesław Król, 695911291, hodowla@haremaresa.pl, www.haremaresa.pl

foto
foto
foto

foto
foto
foto


dodano: 06-08-2017


Cavalier King Charles Spaniel

Przepiękny piesek Cavalier King Charles Spaniel NEO Górska Fantazja szuka nowego kochającego domu. Piesek z predyspozycjami wystawowymi, ale i na kolanka. Cudowny charakter, piękna budowa, wspaniała sierść i umaszczenie oraz wybitne pochodzenie to gwarancja, że kupimy psa w pełni zgodnego z wzorcem FCI. Jego mamą została  CH.Pl. SECRET OBSESSION Górska Fantazja a tatą wspaniały Champion VELEVT SUN vom Kaninchengarten.

Kontakt:

Chotów, Barbara Dobrowolska, 502101785, passiondog@passiondog.pl, www.passiondog.pl

foto
foto
foto


dodano: 06-08-2017


Labardor retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca śliczne szczenięta labradora urodzone w dniu 29.06.2017 r. Mamy 4 suczki i 3 pieski wszystkie biszkoptowe. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i osiągnięcia wystawowe.
Ojcem jest Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i MILLENIUM Bella Mare, a mamą nasza medalistka wystawowa ZORAYAH Górska Fantazja. Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami w kierunku postępującego zaniku siatkówki. Dodatkowo rodzice  całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili odbioru będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce  i otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Chotów, Barbara Dobrowolska, 502101785, passiondog@passiondog.pl, www.passiondog.pl

foto
foto
foto

foto
foto
foto


dodano: 06-08-2017


Labardor retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca 4 ślicznych chłopaków labradora-2 czekoladowych i 2 czarnych urodzonych w dniu 22.06.2017 r.
Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest Ch.Pl, Ch.BG, GCH.BG i CH.SB PORTHOS Labkolandia, a mamą nasza medalistka wystawowa BEACH PARTY Sykstus. Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami  w kierunku postępującego zaniku siatkówki. Dodatkowo rodzice  całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które do odbioru będą ok. 20-25.08.2017. Będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Chotów, Barbara Dobrowolska, 502101785, passiondog@passiondog.pl, www.passiondog.pl

foto
foto
foto
foto


dodano: 06-08-2017


Labardor retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca ślicznego, mocnego  biszkoptowego chłopaka labradora urodzonego w dniu 27.03.2017 r. Urodziło się 7 chłopaków i 3 dziewczynki, wszystkie biszkoptowe. Mamy już tylko jednego chłopaka na sprzedaż. Jego rodzice mają wspaniałe pochodzenie i osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i JACK DUNDEE Od Hmalajskeho Cedru a mamą nasza medalistka wystawowa z otwartym Championatem Polski PINK LOVE Sitkowski Bór. Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami  by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice  całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii. Zapraszamy do zakupu szczeniaka, który jest już do odbioru. Jest zaszczepiony stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczony. Szczenię z metryką FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon. Pamiętaj, że JEDYNIE Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i JEDYNIE dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.

Kontakt:

Chotów, Barbara Dobrowolska, 502101785, passiondog@passiondog.pl, www.passiondog.pl

foto
foto
foto
foto


dodano: 06-08-2017


Chow Chow "Arokis"

Szczenięta Chow Chow, 4 suczki (dostępne 3),
ur 03.06.2017.
Rodowód na stronie hodowli.

Kontakt:

Kielce, Dariusz Wolniak
tel. 604-790-246
alderamin@poczta.fm
a_rokis.repulika.pl

foto


dodano: 13-06-2017Formularz zgłoszeniowy


 
 p @include ('include/stopka.php'); ?>