Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

BEAGLE "Emilion Lake"

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt!!!
Hodowla „Emilion Lake” ma przyjemność poinformować, że w dniu 04.10.2018r. urodziły się piękne szczeniaki pieski i suczki. Rodzicami zostali:
Mł.Ch. Pl., Mł. Zw. Klubu 2015, Ch.Pl. Absolutely Spotless JUPITER oraz Chanel z Ojcowskiej Krainy wielokrotna medalistka.
Maluchy są zdrowe, zadbane, wychowują się w domowej i przyjaznej atmosferze. Do nowych domów pojadą po przeglądzie w Związku Kynologicznym (pod koniec listopada)- z metrykami, tatuażami, odrobaczone, zaszczepione stosownie do wieku i z wyprawkami na pierwsze dni w nowych domach.
Zapraszamy

Kontakt:

Koprzywnica, Małgorzata, 793292849, email: emilionlake@op.pl, www.www.emilionlake.pl

foto
foto
foto
foto

foto
foto


dodano: 26-10-2018


Duży Szwajcarski Pies Pasterski "Eki Balkarda"

MAMY SZCZENIAKI!!! Urodzone 25 czerwca 2018. Szczenięta będą mogły opuścić hodowlę ok 20 sierpnia 2018. Szczęśliwymi rodzicami zostali:
Finia Porażynianka ( Arya ) - HD A, ED 0/0, OCD 0/0, Eyes clear.
Junior Champion of Poland, Champion of Poland
3xYouth Winner, 3xCAC, 2xBest Bitch, 3xBOS, Res.CACIB
Dufenhof Sir Nigel - Imp. USA - HD A, ED 0/0, OCD 0/0, Eyes clear.

O krycie z Dufenhof Sir Nigel zabiegaliśmy bardzo długo, Sir Nigel jest sprowadzony z USA, obecnie mieszka w Czechach u jednej z najlepszych hodowli w Europie, szczeniaki po nim wygrywają i zdobywają tytuły rangi światowej.

Szczeniaki w przyszłości wyrosną na pięknych przedstawicieli swojej rasy. Nadają się na wystawy jak i do domu z kochającą rodziną. Szczenięta wychowywane w domu wraz z rodziną. W naszej hodowli szczególną uwagę przywiązujemy do prawidłowej socjalizacji szczeniąt, dlatego też maluchy będą miały stały kontakt z innymi zwierzętami, dziećmi oraz innymi ludźmi, a także z różnymi bodźcami, które wpływają na prawidłowy rozwój psychiczny szczeniąt. Nauczone życia w domu i z rodziną. Szczenięta mogą opuścić hodowlę w wieku minimum 8 tygodni, kilkukrotnie odrobaczone, zaszczepione stosownie do wieku, wraz z książeczką zdrowia, metryką ZKwP, umową kupna – sprzedaży i wyprawką.

Kontakt:

Staszów, Andrzej Przetak, 693802405, email: ewep1@interia.pl, www.ekibalarda.pl

foto
foto
foto
foto

foto
foto


dodano: 27-08-2018


Basenji "Bajosemi"

Mamy przyjemność poinformować Państwa , że w Naszej hodowli 10.06.2018 przyszły na świat szczeniaczki rasy Basenji . Dwie dziewczyny i dwóch przystojniaków.Rodzicami zostali: Mama import z Czech : GRAND CHAMPION Bułgaria - Diara Mabanga FCI Ojciec: GRAND CHAMPION Bułgaria - Vincent z Klanu Łobuzów FCI Obydwoje rodzice naszych szczeniąt są po wybitnych przodkach z dużymi osiągnięciami na wystawach krajowych i zagranicznych. Są także przebadani pod kątem chorób genetycznych. Szczenięta z Naszej hodowli w dniu odbioru będą odrobaczone , zaszczepione oraz zaczipowane. Posiadać będą metrykę wydaną przez ZKwP. Przy zakupie spisywana jest umowa kupna-sprzedaży. Przegląd miotu do wglądu dla nowego nabywcy. Więcej zdjęć na facebooku: www.facebook.com/hodowla.bajosemi

Kontakt:

Kielce, Joanna Pawłowska, 733008108, email: bajosemi.fci@op.pl

foto

foto

foto

foto

foto

foto


dodano: 29-07-2018


MOPS "Od Dilajli"

Szczeniaczek rasy MOPS z rodowodem ZKwP FCI.
Mopsik przyszedł na świat 30 kwietnia 2018r. - jest już po przeglądzie w ZKwP i gotowy do zamieszkania w nowym domku.
Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.

Matka Dilajla - urodzona w Polsce (ojciec Francuz – Młodzieżowy Champion Polski, matka Polka); oceny: 1x wybitnie obiecująca, 1x bardzo dobra, 3x doskonała, 2x medal złoty, 2x medal srebrny, 1x medal brązowy, 1x Zwycięzca Płci Przeciwnej, 2x zgloszenia CWC do Championa Polski (w trakcie robienia). Zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (oddział w Kielcach) i posiada uprawnienia suki hodowlanej. Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.

Ojciec - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Klubu - urodzony w Niemczech (ojciec i matka Niemcy), wielokrotny zwycięzca na ringach: CWC x 16, BOB x 7, BOS x 1, CACIB x 4, Rec.CACIB x 3, Najlepsze Szczenię x 5, Zwycięzca Młodzieży x 3, Najlepszy Junior x 1, Najlepszy Junior w Rasie x 1, Zwycięzca Klubu x 1, Zwycięzca Płci Przeciwnej x 3, Najlepszy Dorosły Pies x 8. Zarejestrowany w Związku Kynologicznym w Polsce i posiada uprawnienia reproduktora. Badanie psa zostały przeprowadzone w Niemczech DNA, PATELLA / 0 (RZEPKI), Meningoenzephalitis N - N (zapalenie opon mózgowych). Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Został odrobaczony, zaszczepiony zgodnie z wiekiem, posiada książeczką zdrowia, mikroczip, metryczkę ZKwP, dołączam opis pielęgnacji psa, umowę przekazania szczeniaczka oraz czeka miły prezencikiem w formie bogatej wyprawki.

Kontakt:

Kiełczyna Gościniec 22, Agata Chaba, 791990084, agatka19_87@o2.pl

foto

foto
foto
foto


dodano: 17-07-2018


Doberman "Patoro"

Mam do sprzedania szczenięta dobermana (2 pieski i 2 suczki) czarne podpalane urodzone 27 kwietnia 2018 roku. Z doskonałego skojarzenia. W dniu odbioru będą one odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane, będą posiadać książeczkę zdrowia oraz metrykę Związku Kynologicznego w Polsce.
Matka Hanna Montana Patoro HD-A
Ojciec Dura Lex Polonia EFFENDI, Junior Champion of Poland, Champion of Poland, ZTP, PT, BH, polish breeding tests, HD-A, VwD-clear, EKG-free, doppler-free, PRA-free, CEA-free, RD-free, PHTVL/PHPV-free
Miłośników dobermanów prosimy o kontakt-zapraszamy do rezerwacji. (Możliwość wystawienia umowy sprzedaży oraz faktury VAT).

Kontakt:

Staszów, Roksana Dalka, 506103748, email: patoro@o2.pl

foto
foto
foto

foto


dodano: 29-06-2018


Mops "Od Dilajli"

Zapraszam do rezerwacji szczeniaczków rasy MOPS: 1 piesek, 1 suczka. Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Maleństwa przyszły na świat 18 czerwca 2018r. Wybór imienia na literkę "M" do 31 lipca 2018r.
Matka ETNA - ojciec urodzony w Brazylii (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Champion Bułgarii, Champion Mołdawii, Zwycięzca Polski, 4xCACIB, CAC, BOB, NDPwR), matka z Polski.
Osiągnięcia: 3x ocena doskonała, 4x ocena bardzo dobra, 1x Zwycięzca Młodzieży, 1x Najlepsza Dorosła Suka, 1x Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS), 1x zgłoszenie CWC do Championa Polski (w trakcie robienia). Zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (oddział w Kielcach) i posiada uprawnienia suki hodowlanej. Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Ojciec - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Klubu - urodzony w Niemczech (ojciec i matka Niemcy), wielokrotny zwycięzca na ringach: CWC x 16, BOB x 7, BOS x 1, CACIB x 4, Rec.CACIB x 3, Najlepsze Szczenię x 5, Zwycięzca Młodzieży x 3, Najlepszy Junior x 1, Najlepszy Junior w Rasie x 1, Zwycięzca Klubu x 1, Zwycięzca Płci Przeciwnej x 3, Najlepszy Dorosły Pies x 8. Zarejestrowany w Związku Kynologicznym w Polsce i posiada uprawnienia reproduktora. Badanie psa zostały przeprowadzone w Niemczech DNA, PATELLA / 0 (RZEPKI), Meningoenzephalitis N - N (zapalenie opon mózgowych). Kolor umaszczenia: beżowy z czarną maską.
Na zdjęciach matka i ojciec szczeniaczków. Więcej informacji oraz zdjęć - zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

Kiełczyna Gościniec 22, Agata Chaba, 791990084, email: agatka19_87@o2.pl

foto
foto

foto
foto


dodano: 25-06-2018


Wyżeł Węgierski Krótkowłosy "Z Doliny Brzeznicy"

31 maja w hodowli Wyżłów Węgierskich "Z Doliny Brzeznicy" przyszły na świat szczenięta. Szukamy nowych właścicieli dla naszych maluchów. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

Jędrzejów, Paulina Kasza, tel.608292638, email: botanik_m@op.pl, www.www.wyzelwegierski.pl

foto
foto
foto

foto
foto


dodano: 25-06-2018


Labrador retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca do odbioru śliczne szczenięta labradora urodzone w dniu 15.04.2018 r. Mamy 3 ślicznych chłopaków i 6 pięknych dziewczynek, wszystkie biszkoptowe. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe.
Ojcem jest Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i Ch.SK CZILU Ta Bajka a mamą nasza medalistka wystawowa z otwartym Championatem Polski PINK LOVE Sitkowski Bór.
Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami w kierunku postępującego zaniku siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili odbioru będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce i otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Chotów, Barbara Dobrowolska, 502101785, email: passiondog@passiondog.pl, www.www.passiondog.pl

foto
foto
foto

foto
foto
foto


dodano: 15-06-2018


Chodsky Pes "Z Coyoacan FCI"

Hodowla „z COYOACAN” FCI poleca szczeniaczki czeskiej rasy Chodsky Pes. Dnia 28 marca 2018 roku urodziły się 1 piesek i 1 suczka.
Po rodzicach: ojciecHeban z Coyoacan, Champ.pl, matkaBryza z Coyoacan, Champ.Pl
Psy bardzo wszechstronne: pasterskie, stróżujące, obrończe (ale nie agresywne), ratownicze, o predyspozycjach do kynoterapii, łatwe w szkoleniu, bardzo inteligentne, posłuszne i oddane człowiekowi – bardzo lubią dzieci.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Kontakt:

Smyków, Ewa i Piotr Czarkowscy, 606 216 633, 41 3739 823, email: coyoacan@poczta.onet.pl, www.www.chodsky-pes.pl

foto
foto

foto
foto


dodano: 13-06-2018


Chart Rosyjski Borzoj "Rosyjski Klejnot"

Śliczne zadbane szczeniaczki charta rosyjskiego borzoj z bardzo dobrym rodowodem szukają kochajacych domów. Dwa razy odrobaczone i zaszczepione. Jedna suczka biała i trzy rude pieski oraz jeden tricolor piesek. Ojciec - Flirt Favoryta Polot Champion, Matka - Tajga Cień Geparda. Wiecej informacji telefonicznie. Dostępne do odbioru po 01.06.2018r.

Kontakt:

Kielce, Tomasz Śliwiński, 723192220, email: sliwinski.t@interia.pl

foto
foto
foto

foto
foto
foto


dodano: 05-06-2018
Formularz zgłoszeniowy


 
 p @include ('include/stopka.php'); ?>