Hodowle

w Oddziale Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

dodaj hodowlę


foto

Beagle

Emilion Lake - www.emilionlake.republika.pl
Makushle - www.makushle.dzs.pl


foto

Bernardyn

Alsani Giants - www.stbernards.com.pl
Gigant z Lisowa - www.gigantzlisowa.pl
Ponidziański Ber - hodowla-bernardynow.pl


foto

Berneński pies pasterski

Czarcia Farma - www.czarciafarma.pl


foto

Bokser

Excetra - www.brzezinki.com.pl


foto

Bolończyk

Radosne pyski - www.radosnepyski.pl


foto

Buldog angielski

Atena w Gaju - www.atenawgaju.boo.pl
z Dagbartówki - www.buldogiangielskie.pl


foto

Buldog francuski

Od Kuszetki - www.odkuszetki.republika.pl


foto

Bulterier

Bull Position - www.bullposition.pl
Onamangobula FCI - www...donakosmalkowo


foto

Bulterier miniaturowy

Bull Position - www.bullposition.pl


foto

Cairn Terrier

Minagro - www.minagro.pl


foto

Cavalier King Charles Spaniel

z Królewskiego Dworu - www.krolewskidwor.pl
Passion Dog - www.passiondog.pl


foto

Charcik włoski

Pustynny Wiatr - www.pustynnywiatr.republika.pl


foto

Chiński grzywacz

Gościniec Bór FCI - tel. 792 933 993
Sealsa - tel. 790 331 800
Vacos Locos FCI - www.vacoslocos.webs.com


foto

Chodsky pes

Coyoacan - www.zcoyoacan.pl


foto

Chow Chow

Arokis - www.a_rokis.republika.pl


foto

Czarny Terier Rosyjski

Infiniventus - www.infiniventus.pl


foto

Dalmatyńczyk

Kontradomino - www.kontradomino.dzs.pl


foto

Doberman

Patoro - www.dpatoro.pl
z Rancza Sutam - www.ranczosutam.onecik.pl


foto

Dog kanaryjski

Rey Gladiator - www.reygladiador.com


foto

Duży Munsterlander

z Haremu Aresa - www.haremaresa.pl


foto

Golden Retriver

Arkadia Dream - arkadiadream.ecom.com.pl
Look of Love - lookoflove.weebly.com


foto

Gryfonik

Gardengrif - www.gardengrif.eu


foto

Jamnik długowłosy standardowy

Światołdycz - www.swiatoldycz.com


foto

Labrador Retriver

Drzaslaw - www.labradory-drzaslaw.prv.pl
Passion Dog - www.passiondog.pl
Slavena - tel.507665305, 691066863


foto

Landseer

Czarcia Farma - www.czarciafarma.pl


foto

Lhasa apso

Amber Goddess - www.facebook.com/...
Aroma Sky - www.aromasky.pl


foto

Maltańczyk

Chic Maltais - www.chicmaltais.republika.pl
Linea Bianca - www.linea-bianca.strefa.pl


foto

Mały Munsterlander

z Haremu Aresa - www.haremaresa.pl


foto

Mastif Tybetański

Diabelski Uśmiech - www.diabelskiusmiech.com
Made in Tibet - www.madeintibet.pl


foto

Mops

Atena w Gaju - www.atenawgaju.boo.pl
Od Dilajli - tel. 791 990 084


foto

Owczarek australijski

Aussie - www.arpat.pl


foto

Owczarek francuski Briard

Z miłości do Briarda - love4briard.wordpress.com


foto

Owczarek niemiecki długowłosy

Temperhot - www.temperhot.dzs.pl


foto

Owczarek niemiecki krótkowłosy

Arpat - www.arpat.pl


foto

Owczarek szkocki długowłosy

Kazdanros - tel.600-823-507, 501-311-203, kazikgorki@interia.pl


foto

Owczarek środkowoazjatycki

Balszoj FCI - www.balszoj.pl


foto

Polski Owczarek Nizinny

Jamkin - www.jamkin.republika.pl


foto

Polski Owczarek Podhalański

Andersit - www.andersit.com.pl
Black Pellet - tel.507-374-299
Od Starzecha - www.odstarzecha.pl
Świętokrzyska Sfora FCI - tel.796-888-258, FB


foto

Rottweiler

Miltiadesa - www.erika.republika.pl
Od Kuszetki - www.odkuszetki.republika.pl


foto

Samoyed

Magia Syberii - www.magiasyberii.com.pl
Princes Of The Universe - www.princesoftheuniverse.cba.pl


foto

Seter irlandzki

Rude Ziółko - www.seter.eu


foto

Shar Pei

La Vie de Soleil - wix.com/la-vie-de-soleil
Z Rzeki Entów - facebook.SharPeiPrada


foto

Shih Tzu

Arokis - www.a_rokis.republika.pl


foto

Siberian Husky

Coyoacan - www.zcoyoacan.pl


foto

Staffordshire Bull Terrier

Diabelski Uśmiech - www.diabelskiusmiech.com


foto

Wyżeł weimarski

Tears Of Dracon - www.tearsofdracon.pl


foto

Yorkshire Terrier

Beading - email: adrezno@o2.pl
Linea Bianca - www.lineabianca.strefa.pl




Formularz zgłoszeniowy