Plan sędziowania - Niedziela

Kielce, 26. XI. 2017

Informacje dla wystawców:

  • Sędziowania w ringach rozpocznie się o godz. 10.00.
  • Wystawca zobowiązany jest przedstawić psa do oceny w odpowiednim czasie i ringu wg programu podanego w katalogu, w przeciwnym razie pies traci prawo do oceny.
  • Z przyczyn niezależnych od organizatora może nastąpić zmiana sędziego lub zmiany w przydziale ras.
  • CACIB-y, puchary i nagrody dla Zwycięzców wystawy, do odbioru w Ringu Głównym (wyłącznie w dniu wystawy).


Targi Kielce

Grupa 1

Gabriela Łakomik-Kaszuba (PL)

    Owczarek niemiecki długowłosy
    Owczarek niemiecki krótkowłosy

Hans Ulrich Häberli (CH)

    Border Collie
    Owczarek belgijski Groenendael
    Owczarek belgijski Laekenois
    Owczarek belgijski Malinois
    Owczarek belgijski Tervueren
    Owczarek szetlandzki
    Owczarek szkocki długowłosy
    Owczarek szkocki krótkowłosy

Gerard Cox (IRL)

    Owczarek australijski (typ amerykański)
    Owczarek francuski Beaucerone
    Owczarek francuski Briard
    Welsh Corgi Cardigan
    Welsh Corgi Pembroke

Ilona Onstenk-Schenk (NL)

    Owczarek holenderski
    Polski owczarek nizinny
    Polski owczarek podhalański

Andrzej Zamoyski (PL)

    pozostałe rasy

Grupa 2

Anna Rusinowska (PL)

    Berneński pies pasterski

Bogusław Chmiel (PL)

    Appenzeller
    Duży szwajcarski pies pasterski
    Entlebucher
    Bernardyn
    Landseer (typ kontynentalno-europejski)
    Leonberger
    Nowofundland

Wenche Eikeseth (NO)

    Hollandse Smoushond
    Sznaucer miniaturowy
    Sznaucer średni

Iwona Giczela (PL)

    Czarny terier rosyjski
    Doberman
    Duńsko-Szwedzki Pies Wiejski
    Pinczer austriacki
    Pinczer małpi
    Pinczer miniaturowy
    Pinczer średni
    Sznaucer olbrzym

Ramunė Kazlauskaitė (LT)

    Dog niemiecki
    Rottweiler
    Shar Pei

Leoš Jančík (CZ)

    Bokser
    Broholmer
    Buldog angielski
    Bullmastiff
    Fila Brasileiro

Carmen Navarro (ESP)

    Dog argentyński
    Dog kanaryjski
    Dogue de Bordeaux
    Cane Corso Italiano
    Mastif neapolitański
    Mastif hiszpański
    Tosa

Andrzej Kot (PL)

    Aidi
    Anatolian
    Cao da Serra da Estrela
    Cao de Castro Laboreiro
    Cao Fila de Sao Miguel
    Hovawart
    Mastiff angielski
    Mastif pirenejski
    Mastif tybetański
    Owczarek kaukaski
    Owczarek kraski
    Owczarek środkowoazjatycki
    Pirenejski pies górski
    Rafeiro do Alentejo
    Sarplaninac
    Tornjak
    pozostałe rasy

Grupa 3

Tanya Ahlman Stockmari (FI)

    Jack Russell Terrier
    Parson Jack Russell Terrier
    Cairn Terrier

Helge Kvivesen (NO)

    West Highland White Terrier
    Yorkshire Terier

Laura Cox (IRL)

    Bulterier miniaturowy
    Staffordshire Bull Terrier

Goran Gladic (SRB)

    American Staffordshire Terrier
    Bulterier

Crockett Kenneth (IRL)

    pozostałe rasy

Grupa 4

Perttu Ståhlberg (FI)

    wszystkie rasy

Grupa 5

Rafael Parrondo Garcia (ESP)

    Akita
    Akita amerykańska
    Chow Chow

Tuula Pratt (FI)

    Alaskan Malamute
    Samoyed
    Siberian Husky

Eva Nielsen (SE)

    pozostałe rasy

Grupa 6

Kristina Tar (UKR)

    Basset artezyjsko-normandzki
    Basset bleu de Gascogne
    Basset bretoński
    Basset Hound
    Beagle
    Rhodesian ridgeback

Dorota Ząbek (PL)

    Dalmatyńczyk

Cristian Vantu (RO)

    pozostałe rasy

Grupa 7

Mirosław Olejnik (PL)

    Seter angielski
    Seter irlandzki
    Seter irlandzki czerwono - biały
    Seter szkocki (Gordon)

Zsuzsanna Balogh (HU)

    pozostałe rasy

Grupa 8

Susan Kealy (IRL)

    Flat coated retriever
    Golden retriever

Jose Miguel Doval Sanchez (ESP)

    Labrador retriever

Mirosław Olejnik (PL)

    Springer spaniel angielski
    Springer spaniel walijski

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

    pozostałe rasy

Grupa 9

Moa Persson (SE)

    Mops
    Shih tzu

Paolo Lovaglio (ITA)

    Bolończyk
    Cavalier King Charles Spaniel
    Pekińczyk

Rafał First (PL)

    Chin japoński
    Chiński grzywacz (bezwłosy / owłosiony)
    Maltańczyk

Hans Boelaars (NL)

    Brabantczyk
    Gryfonik belgijski
    Gryfonik brukselski
    Chihuahua długowłosy
    Chihuahua krótkowłosy

Lars Widén (SE)

    Buldog francuski

Dorota Ząbek (PL)

    Bichon Frise
    Coton de Tuléar
    King Charles Spaniel
    Kromfohrländer
    Rosyjski toy
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Uschi Eisner (AUT)

    Boston terrier
    Hawańczyk
    Lhasa Apso
    Lwi piesek
    Pudel duży
    Pudel miniaturowy
    Pudel średni
    Pudel toy
    Spaniel tybetański
    Terier tybetański

Grupa 10

Robert Blümel (AUST)

    Chart afgański
    Chart perski
    Chart polski
    Chart rosyjski Borzoj
    Wilczarz irlandzki

Åke Cronander (SE)

    pozostałe rasy

Rasy nieuznane przez FCI

Mirosław Olejnik (PL)

    Polski spaniel myśliwski
    pozostałe rasy nieuznane przez FCI

Młody Prezenter

Zsuzsanna Balogh (HU)

    Grupa młodsza
    Grupa starsza