Plan sędziowania - Piątek

Kielce, 24. XI. 2017

Informacje dla wystawców:

  • Sędziowania w ringach rozpocznie się o godz. 10.00.
  • Wystawca zobowiązany jest przedstawić psa do oceny w odpowiednim czasie i ringu wg programu podanego w katalogu, w przeciwnym razie pies traci prawo do oceny.
  • Z przyczyn niezależnych od organizatora może nastąpić zmiana sędziego lub zmiany w przydziale ras.
  • CACIB-y, puchary i nagrody dla Zwycięzców wystawy, do odbioru w Ringu Głównym (wyłącznie w dniu wystawy).


Targi Kielce

Grupa 1

Zbigniew Szcześniak (PL)

    Owczarek niemiecki długowłosy
    Owczarek niemiecki krótkowłosy

Iwona Giczela (PL)

    Border Collie
    Owczarek szetlandzki
    Owczarek szkocki długowłosy
    Owczarek szkocki krótkowłosy

Hans Ulrich Häberli (CH)

    Owczarek australijski (typ amerykański)
    Owczarek francuski Beauceron
    Owczarek francuski Briard
    Welsh Corgi Cardigan
    Welsh Corgi Pembroke

Andrzej Zamoyski (PL)

    Owczarek holenderski
    Polski owczarek nizinny
    Polski owczarek podhalański

Barbara Wójcik (PL)

    pozostałe rasy

Grupa 2

Uschi Eisner (AUT)

    Berneński pies pasterski

Ilona Onstenk-Schenk (NL)

    Hollandse Smoushond
    Pinczer austriacki
    Pinczer małpi
    Pinczer miniaturowy
    Pinczer średni
    Sznaucer miniaturowy
    Sznaucer średni

Susan Kealy (IRL)

    Czarny terier rosyjski
    Doberman
    Mastif hiszpański
    Mastif pirenejski
    Mastiff angielski
    Owczarek kaukaski
    Rottweiler

Anna Rusinowska (PL)

    Dog niemiecki
    Broholmer
    Dog kanaryjski
    Fila Brasileiro
    Hovawart
    Shar Pei
    Tosa

Bogusław Chmiel (PL)

    Bokser
    Bullmastiff
    Buldog angielski
    Sznaucer olbrzym

Ramunė Kazlauskaitė (LT)

    Dog argentyński
    Dogue de Bordeaux
    Cane Corso Italiano
    Mastif neapolitańskif
    Mastif tybetański

Wenche Eikeseth (NO)

    Appenzeller
    Duży szwajcarski pies pasterski
    Entlebucher
    Aidi
    Anatolian
    Bernardyn
    Cao da Serra da Estrela
    Cao de Castro Laboreiro
    Cao Fila de Sao Miguel
    Landseer (typ kontynentalno-europejski)
    Leonberger
    Nowofundlan
    Owczarek kraski
    Owczarek środkowoazjatycki
    Pirenejski pies górski
    Rafeiro do Alentejo
    Sarplaninac
    Tornjak
    pozostałe rasy

Grup 3

Crockett Kenneth (IRL)

    Jack Russell Terrier
    Parson Jack Russell Terrier

Robert Blümel (AUT)

    West Highland White Terrier
    Yorkshire Terier

Goran Gladić (SRB)

    Bulterier miniaturowy
    Staffordshire Bull Terrier
    Terrier szkocki

Cristian Vantu (RO)

    American Staffordshire Terrier
    Bulterier

Helge Kvivesen (NO)

    pozostałe rasy

Grupa 4

Kristina Tar (UKR)

    wszystkie rasy

Grupa 5

Perttu Ståhlberg (FI)

    Akita
    Akita amerykańska
    Chow Chow

Rafael Parrondo Garcia (ESP)

    Alaskan Malamute
    Samoyed
    Siberian Husky

Gerard Cox (IRL)

    pozostałe rasy

Grupa 6

Lars Widén (SE)

    Beagle
    Dalmatyńczyk
    Rhodesian ridgeback

Mirosław Olejnik (PL)

    pozostałe rasy

Grupa 7

Zsuzsanna Balogh (HU)

    Seter angielski
    Seter irlandzki
    Seter irlandzki czerwono - biały
    Seter szkocki (Gordon)

Carmen Navarro (ESP)

    pozostałe rasy

Grupa 8

Eva Nielsen (SE)

    Flat coated retriever
    Golden retriever

Tuula Pratt (FI)

    Labrador retriever

Zsuzsanna Balogh (HU)

    Springer spaniel angielski
    Springer spaniel walijski

Laura Cox (IRL)

    pozostałe rasy

Grupa 9

Crockett Kenneth (IRL)

    Boston terrier

Rafał First (PL)

    Cavalier King Charles Spaniel
    King Charles Spaniel
    Kromfohrländer

Elżbieta Chwalibóg (PL)

    Brabantczyk
    Gryfonik belgijski
    Gryfonik brukselski
    Chiński grzywacz (bezwłosy/owłosiony)
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Jose Miguel Doval Sanchez (ESP)

    Chihuahua długowłosy
    Chihuahua krótkowłosy
    Rosyjski toy

Paolo Lovaglio (IT)

    Buldog francuski

Åke Cronander (SE)

    Chin japoński
    Mops
    Pekińczyk
    Spaniel tybetański
    Terier tybetański

Hans Boelaars (NL)

    Lhasa Apso
    Shih tzu
    Maltańczyk

Moa Persson (SE)

    Bolończyk
    Bichon Frise
    Coton de Tuléar
    Hawańczyk
    Lwi piesek
    Pudel duży
    Pudel miniaturowy
    Pudel średni
    Pudel toy

Grupa 10

Tanya Ahlman Stockmari (FI)

    Chart afgański
    Chart perski
    Chart polski
    Chart rosyjski Borzoj
    Wilczarz irlandzki

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

    pozostałe rasy

Rasy nieuznane przez FCI

Elżbieta Chwalibóg (PL)

    Polski spaniel myśliwski

Zsuzsanna Balogh (HU)

    pozostałe rasy nieuznane przez FCI

Młody Prezenter

Carmen Navarro (ESP)

    Grupa młodsza
    Grupa starsza