Konkurencje finałowe

Kielce, 24-25-26. XI. 2017

Informacje dla finalistów wystawy:

  1. Rozpoczęcie konkurencji finałowych nastąpi o godz. 15.00.
  2. Ring przygotowawczy znajduje się w Hali "F".
  3. Ring Główny (honorowy) znajduje sie w Hali "E".
  4. Puchary, CACIB-y oraz nagrody do odbioru na Ringu Głównym (wyłącznie w dniu wystawy).


Targi Kielce

Konurencje finałowe

Fundatorzy
medali i pucharów


Fundatatorzy
nagród


tropidog


Młody Prezenter

Piątek:

Carmen Navarro (ESP)

Sobota:

Małgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

Niedziela:

Zsuzsanna Balogh (HU)



Para Hodowlana

Piątek:

Goran Gladic (SRB)

Sobota:

Robert Blümel (AUT)

Niedziela:

Ilona Ostenk Schenk (NL)



Grupa Hodowlana

Piątek:

Cristian Vantu (RO)

Sobota,:

Goran Gladic (SRB)

Niedziela:

Jose Miguel Doval Sanchez (ESP)



Młodsze Szczenię

Piątek:

Wenche Eikeseth (NO)

Sobota:

Ramune Kazlauskaite (LT)

Niedziela:

Laura Cox (IRL)



Szczenię

Piątek:

Leos Jancik (CZ)

Sobota:

Eva Nielsen (SE)

Niedziela:

Åke Cronander (SE)



Junior

Piątek:

Moa Persson (SE)

Sobota:

Tanya Ahlman Stockmari (FI)

Niedziela:

Małgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)



Weteran

Piątek:

Gerard Cox (IRL)

Sobota:

Leos Jancik (CZ)

Niedziela:

Uschi Eisner (AUT)



Pies Użytkowy

Piątek:

Mirosław Olejnik (PL)

Sobota:

Lars Widen (SE)

Niedziela:

Kristina Tar (UKR)



Pies Rasy Polskiej

Piątek:

Andrzej Kot (PL)

Sobota:

Elżbieta Chwalibóg (PL)

Niedziela:

Susan Kealy (IRL)



Pies Oddziału Kielce

Piątek:

Małgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska (PL)

Sobota:

Jose Miguel Doval Sanchez (ESP)

Niedziela:

Rafał First (PL)



Najpięknieszy Pies Wystawy

Piątek:

Ramune Kazlauskaite (LT)

Sobota:

Susan Kealy (IRL)

Niedziela:

Carmen Navarro (ESP)



Grupa 1

Piątek:

Bogusław Chmiel (PL)

Sobota:

Gerard Cox (IRL)

Niedziela:

Hans Ulrich Haberli (CH)



Grupa 2

Piątek:

Ilona Ostenk Schenk (NL)

Sobota:

Uschi Eisner (AUT)

Niedziela:

Wenche Eikeseth (NO)



Grupa 3

Piątek:

Helge Kvivesen (NO)

Sobota:

Laura Cox (IRL)

Niedziela:

Kenneth Crockett (IRL)



Grupa 4

Piątek:

Paolo Lovaglio (IT)

Sobota:

Mirosław Olejnik (PL)

Niedziela:

Perttu Ståhlberg (FI)



Grupa 5

Piątek:

Rafael Parrondo Garcia (ESP)

Sobota:

Carmen Navarro (ESP)

Niedziela:

Tuula Pratt (FI)



Grupa 6

Piątek:

Lars Widén (SE)

Sobota:

Zsuzsanna Balogh (HU)

Niedziela:

Cristian Vantu (RO)



Grupa 7

Piątek:

Carmen Navarro (ESP)

Sobota:

Cristian Vantu (RO)

Niedziela:

Zsuzsanna Balogh (HU)



Grupa 8

Piątek:

Eva Nielsen (SE)

Sobota:

Kristina Tar (UKR)

Niedziela:

Susan Kealy (IRL)



Grupa 9

Piątek:

Jose Miguel Doval Sanchez (ESP)

Sobota:

Hans Boelaars (NL)

Niedziela:

Moa Persson (SE)



Grupa 10

Piątek:

Tanya Ahlman Stockmari (FI)

Sobota:

Åke Cronander (SE)

Niedziela:

Robert Blümel (AUT)